Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Kaina

  • 2,00 € - 329,00 €

Plaukų džiovintuvai

Mūsų jonizuoti plaukų džiovintuvai yra itin kokybiški ir skirti profesionalams. inHair.lt elektroninėje parduotuvėje rasite plaukų džiovintuvus su jonizacija ir jų priedus, kurie jums leis ne tik kur kas greičiau nei kiti plaukų džiovintuvai išdžiovinti šlapius plaukus, bet taip pat dėl patobulintos jonų technologijos sugebės išlaikyti drėgmę jūsų plaukuose, todėl jūsų plaukai bus švelnesni, mažiau šiaušis ir įgaus norimą spindesį. Taip pat, plaukų džiovintuvų ir jų priedų pagalba galėsite profesionaliai formuoti savo šukuoseną.

Pas mus rasite jonizuotus plaukų džiovintuvus, kurie tinka ploniems, storiems, neklusniems ir banguotis linkusiems plaukams. Mes jums padėsime atrasti tinkamiausią variantą. 

Koks plaukų džiovintuvas tinka būtent jūsų plaukams? 

Kaip išsirinkti plaukų džiovintuvą? 

Mūsų parduodami jonizuoti ELCHIM plaukų džiovintuvai rūpinasi skirtingų tipų plaukais - su jonizuotu plaukų fenu greitai ir efektyviai išdžiovinsite plaukus. Jeigu jūsų plaukai ploni rinkitės ELCHIM Healthy IONIC jonizuotą plaukų džiovintuvą, storesniems plaukams puikiai tiks 8th Sense linijos jonizuoti plaukų džiovintuvai, o labai ilgiems ir storiems plaukams RUN ir Xlite linijos itin galingi, lengvi ir net profesionaliam naudojimui tinkami jonizuoti ir galingi plaukų džiovintuvai.

Aktyvūs filtrai