Prekių sąrašas pagal prekės ženklą K18

K18 buvo įkurta 2020 m. pabaigoje. Tai padarė Britta Cox ir Suveen Sahib, kurios nuo pat K18 įkūrimo pradžios nagrinėjo ir bandė atrasti priemonių formulę, kuri maksimaliai padėtų susidoroti su skirtingomis plaukų priežiūros problemomis. 

K18 nuolat bendravo su odos priežiūros specialistais, kol galiausiai susisiekė su geriausiu Europos bioinžinerijos mokslininku, profesoriumi Arturu Cavaco Paulo ir jo tyrimų grupe Minho universiteto biologinės inžinerijos centre Portugalijoje. Ši komanda atliko novatoriškus baltymų inžinerijos tyrimus,  daugiausia dėmesio skirdami lipidams ir baltymų struktūroms, kurie svarbu vaidmenį atlieka plaukams būtent molekuliniu lygmeniu.

Dešimtmetį bandę visas aminorūgščių sekas, apimančias visą genomą, sudarantį žmogaus keratiną, jie atrado vieną unikalią seką, kurią K18 galėjo pritaikyti pažeistiems plaukams. 

Taip atsirado patentuotas K18 Peptide™, kuris atnaujina plaukus ir suteikia jiems tarsi naują išvaizdą. Novatoriškas atradimas padėjo pagrindą bendrovės verslui, todėl buvo pradėta kurti prekės ženklą.

K18Peptide – tai patentuota molekulė, kuri keliauja į polipeptidines grandines (tai yra pats vidinis plaukų sluoksnis), kur atkuria nutrūkusius ryšius ir atkuria plaukų stiprumą bei elastingumą. Čia biotechnologijos susitinka su plaukų priežiūra.