Produktas sėkmingai pridėtas į pirkinių krepšelį

Kiekis
Suma

Krepšelyje yra 0 prekių. Krepšelyje yra 1 prekė.

Prekės viso
Suma
Tęsti apsipirkimą Apmokėti
Esate kirpėjas - profesionalas? Registruokitės čia ir pirkite didmeninėmis kainomis
Mūsų parduotuvės
Kategorijos
Akcijos

inHair.lt užtikrina Jūsų apsipirkimo saugumą visuose apsipirkimo žingsniuose.

Apmokėjimo saugumas: visi mūsų siūlomi apmokėjimo būdai yra saugūs:

  • Atsiskaitydami grynaisiais jūs kontroliuojate, kad tik gavę prekę sumokėsite už ją.
  • Atsiskaitydami per Paysera sistemą apmokėjimą darysite iš saugios asmeninės Paysera sąskaitos.

Netinkamos prekės gražinimas: prieš pirkdami ar atsiimdami prekę visuomet galite ją apžiūrėti mūsų parduotuvėje arba tuo metu, kai Jums ją pristato kurjeris. Jeigu prekė yra su  defektais ar nėra tokia, kokią Jūs užsakėte, mes visuomet ištaisome šią klaidą ir priimame Jūsų grąžinamą prekę arba pakeičiame ją tokia pačia preke be defektų.

Duomenų saugumo užtikrinimas pirkimo metu: Mūsų elektroninėje parduotuvėje inHair.lt yra naudojamas SSL (angl. SecureSocketLayer) saugaus ryšio sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp naršyklės vartotojo ir mūsų tinklapio serverio, yra šifruojama, tokiu būdu persiunčiamų duomenų saugumas yra tokio pat aukšto lygio, kaip ir naudojantis banko paslaugomis.

Asmens pateiktų duomenų atšaukimas: Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų, kreipdamasis į pardavėją adresu: Žygio g. 90, LT-08242 Vilnius, telefonu: +37060985671, el. paštu: ofisas@inhair.lt.

Asmens duomenys trečioms šalims yra neteikiami, išskyrus pardavėjo partnerius (šiuo atveju duomenys perduodami tik kurjerių bendrovei DPD Lietuva ir Omniva LT), teikiančius prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;

Pirkėjas turi teisę susipažinti su jo asmens duomenimis, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius jo asmens duomenis bei teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi duomenų subjekto asmens duomenys.

Slapukai (cookies): 

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose jūs lankotės. 

Kodėl svetainėse naudojami slapukai?

- jie padeda paprasčiau atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją;

- padeda tobulinti svetainę ir padaryti ją patogesne jums.

InHair.lt slapukai reikalingi siekiant

- Užtikrinti nuoseklų tinklapio veikimą

- Puslapio lankymo statistikos rinkimui

- Aktualios informacijos ir pasiūlymų pateikimui.

Jūsų kompiuteryje išsaugotus slapukus mes pasiekiame kaskart, kai apsilankote mūsų tinklalapyje arba atidarote iš mūsų gautą elektroninė laišką. Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite savo naršyklės gamintojo patiekiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis inhair.lt tinklalapio galimybėmis.