Wella Professional Instamatic Amethyst plaukų dažai, 60ml
zoom_in
  • Wella Professional Instamatic Amethyst plaukų dažai, 60ml
  • Wella Professional Instamatic Amethyst plaukų dažai, 60ml

Wella Professional Instamatic Amethyst plaukų dažai, 60ml

Wella Professionals
81491439_
8005610547213
11,90 €

Su mokesčiais

Wella Instamatic plaukų dažai be amoniako. 

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Dažuose esantys dažomieji pigmentai prasiskverbia į plauko žvynelius suteikdami švelnų šiek tiek išblukusį atspalvį. Išsirinkite vieną iš šešių išskirtinių atspalvių.

Nudažo iki 50% žilų plaukų.

Naudojimas: naudoti su Wella Professionals oksidantu. Santykis 1:1 su Color Touch 1.9% arba 4% emulsija. Laikyti 15-20 minučių. Nuskalauti. 

Saugoti nuo vaikų.

Ingredients: WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, DICETYL PHOSPHATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CETETH-10 PHOSPHATE, AMMONIUM HYDROXIDE, STEARETH-200, SODIUM SULFATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM SULFITE, ASCORBIC ACID, FRAGRANCE/PARFUM, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE, 1-HYDROXYETHYL 4,5-DIAMINO PYRAZOLE SULFATE, RESORCINOL, 2-METHYLRESORCINOL, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE, m-AMINOPHENOL.

Atsargumo rekomendacijos:

Dažai skirti tik profesionaliam naudojimui. Griežtai laikykitės naudojimo instrukcijos!  Gali sukelti alerginę reakciją. Neleiskite, kad dažų patektų į akis. Jeigu jų pateko į akis, nedelsdami jas gausiai praplaukite vandeniu. Nenaudokite antakiams ir blakstienoms dažyti. Būtinai mūvėkite apsaugines pirštines. Iki plaukų dažymo likus  48 valandoms atlikite alergijos testą. Todėl būtina laikytis ypatingų atsargumo priemonių.

Nenaudokite dažų, jeigu:

Kuri nors plaukų dažymo priemonė klientui jau buvo sukėlusi alerginę reakciją; Galvos oda jautri, dirgli ar pažeista. Šiais atvejais, pries naudojant bet kokią plaukų dažymo priemonę, būtina pasitarti su gydytoju.

JEIGU NAUDODAMI PRIEMONĘ JUNTATE, kad galvos oda ima stipriai dilgčioti arba ją išberia, nedelsdami nuplaukite dažus ir daugiau jų nenaudokite, kad išvengtumėte rimtesnės reakcijos.

KITĄ KARTĄ, prieš naudodami bet kokią plaukų dažymo priemonę, BŪTINAI pasitarkite su gydytoju ir laikykitės jo rekomendacijų. JEIGU NAUDOJANT PRIEMONĘ staiga išberia, ima svaigti galva ir pasidaro silpna, trūksta oro ir (arba) pabrinksta veidas ir akys, nedelsdami nuplaukite dažus ir KREIPKITĖS Į GYDYTOJĄ. JEIGU IŠ KARTO PO DAŽYMO ARBA PO KELIŲ DIENŲ kyla tokių sveikatos sutrikimų kaip veido ir (ar) galvos dilgčiojimas, bėrimas, akių ir (ar) veido pabrinkimas, atsiranda ant galvos odos pūslelių ar žaizdelių, NEDELSDAMI KREIPKITĖS Į GYDYTOJĄ. Dažus laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tatuiruotės gali padidinti alerginės reakcijos tikimybę. Nešukuokite plaukų cheminiu būdu pries dažymą arba iš karto po jo.

Nenaudokite metalinių indų ar kitų priemonių dažams maišyti. Nelaikykite dažais suteptų plaukų ilgiau, nei nurodyta instrukcijoje. Nudažytus plaukus kroupščiai išskalaukite vandeniu. Jeigu dažų pateko ant odos arba drabužių, nedelsdami juos nuplaukite.

Dėl stipraus galvos odos prakaitavimo ant audinių gali patekti dažų ir atsirasti dėmių. Paruoštą mišinį reikia naudoti iš karto. Mišinio likučiai vėliau negali būti naudojami. Išmeskite tik visiškai tuščią tūbelę.

LAIKYKITĖS INSTRUKCIJOS IR ATSARGUMO PRIEMONIŲ. PAPRAŠYKITE, KAD JŪSŲ KLIENTAI JĄ PERSKAITYTŲ. 

Talpa: 60 ml

Tinkamumo naudoti terminas: 12 mėnesių nuo atidarymo dienos.

Gamintojas: Wella Professionals, Vokietija. 

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės