zoom_in

  L‘Oreal Professionnel Homme vyriški plaukų dažai, 150ml

  40283211
  3474634006
  23,90 €

  Su mokesčiais

  L‘Oreal Professionnel Homme yra specialiai vyrams sukurti plaukų dažai be amoniako, puikiai padengiantys žilus plaukus. 

  Likutis parduotuvėje


  Nėra Vilniaus CUP
  Nėra Kauno parduotuvė
  Nėra Klaipėdos parduotuvė
  Mažas kiekis Vilniaus Žygio g.

  Pasirinkta spalva:
  • 7 atspalvis, 150ml
  • 3 atspalvis, 150ml
  Kiekis

  Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

  Pristatymas per 3 darbo dienas

  Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

  Šie dažai nuo moteriškų skiriasi tuo, kad nusiplauna per visą plauko ilgį, nesimato prie šaknų ataugusių plaukų linijos. Norint nusidažyti plaukus, tai galima padaryti tiesiog namuose, nebūtina eiti į grožio saloną. Išlieka 4-6 savaites. Yra šešių skirtingų atspalvių. Tinka ir barzdai dažyti.

  Naudojimas: naudokite vienkartines pirštines. Sumaišykite 50ml Cover plaukų dažų su 50ml 6% kreminio oksidanto (proporcija 1:1) plastmasiniame indelyje. Tepkite produktą ant sausų, nešvarių plaukų. Laikymo trukmė 5 minutės.

  Po to kruopščiai išskalaukite vandeniu ir plaukite plaukus savo įprastu šampūnu.

  Dažai skirti tik profesionaliam naudojimui. Griežtai laikykitės naudojimo instrukcijos!  Gali sukelti alerginę reakciją. Neleiskite, kad dažų patektų į akis. Jeigu jų pateko į akis, nedelsdami jas gausiai praplaukite vandeniu. Nenaudokite antakiams ir blakstienoms dažyti. Būtinai mūvėkite apsaugines pirštines. Iki plaukų dažymo likus  48 valandoms atlikite alergijos testą. Todėl būtina laikytis ypatingų atsargumo priemonių. Nenaudokite dažų, jeigu:

  •           Kuri nors plaukų dažymo priemonė klientui jau buvo sukėlusi alerginę reakciją;
  •           Galvos oda jautri, dirgli ar pažeista.

  Šiais atvejais, pries naudojant bet kokią plaukų dažymo priemonę, būtina pasitarti su gydytoju. JEIGU NAUDODAMI PRIEMONĘ JUNTATE, kad galvos oda ima stipriai dilgčioti arba ją išberia, nedelsdami nuplaukite dažus ir daugiau jų nenaudokite, kad išvengtumėte rimtesnės reakcijos. KITĄ KARTĄ, prieš naudodami bet kokią plaukų dažymo priemonę, BŪTINAI pasitarkite su gydytoju ir laikykitės jo rekomendacijų. JEIGU NAUDOJANT PRIEMONĘ staiga išberia, ima svaigti galva ir pasidaro silpna, trūksta oro ir (arba) pabrinksta veidas ir akys, nedelsdami nuplaukite dažus ir KREIPKITĖS Į GYDYTOJĄ. JEIGU IŠ KARTO PO DAŽYMO ARBA PO KELIŲ DIENŲ kyla tokių sveikatos sutrikimų kaip veido ir (ar) galvos dilgčiojimas, bėrimas, akių ir (ar) veido pabrinkimas, atsiranda ant galvos odos pūslelių ar žaizdelių, NEDELSDAMI KREIPKITĖS Į GYDYTOJĄ. Dažus laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tatuiruotės gali padidinti alerginės reakcijos tikimybę. Nešukuokite plaukų cheminiu būdu pries dažymą arba iš karto po jo. Nenaudokite metalinių indų ar kitų priemonių dažams maišyti. Nelaikykite dažais suteptų plaukų ilgiau, nei nurodyta instrukcijoje. Nudažytus plaukus kroupščiai išskalaukite vandeniu. Jeigu dažų pateko ant odos arba drabužių, nedelsdami juos nuplaukite. Dėl stipraus galvos odos prakaitavimo ant audinių gali patekti dažų ir atsirasti dėmių. Paruoštą mišinį reikia naudoti iš karto. Mišinio likučiai vėliau negali būti naudojami. Išmeskite tik visiškai tuščią tūbelę. LAIKYKITĖS INSTRUKCIJOS IR ATSARGUMO PRIEMONIŲ. PAPRAŠYKITE, KAD JŪSŲ KLIENTAI JĄ PERSKAITYTŲ.

  Ingredients: Aqua, water, trideceth-2 carboxamide mea, propylene glycol, hexylene glycol, peg-2 oleamine, polyglyceryl-4 oleyl ether, oleyl alcohol, alcohol denat., polyglyceryl-2 oleyl ether, oleic acid, sodium diethylaminopropyl cocoaspartamide, ethanolamine, toluene-2,5-diamin, 2,4-diamnophenoxyethanol hcl, m-aminophenol, sodium metabisulfite, ammonium acetate, 2-methylresorcinol, pentasodium pentate, n,n-bis(2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine sulfate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, resorcinol, erythorbic acid, parfum, fragrance Keičiantis produkto dizainui, gali kisti produkto sudėtis.

  Talpa: 150ml

  Tinkamumo terminas: 12 mėn. nuo atidarymo dienos. 

  Gamintojas: L'Oreal Professionnel, Prancūzija.

  Dažai skirti TIK profesionaliam naudojimui.

  chat Komentarai (0)

  Susijusios prekės