Matrix LIGHT MASTER balinimo milteliai, 500g
zoom_in
  • −20%

Matrix LIGHT MASTER balinimo milteliai, 500g

Matrix
E1072300
3474630665132
16,72 €
20,90 €

Su mokesčiais

Matrix LIGHT MASTER balinimo milteliai yra profesionaliam naudojimui skirti plaukų šviesinimo milteliai, veiksmingai ir greitai nudažantys plaukus. 

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Matrix LIGHT MASTER balinimo milteliai yra profesionaliam naudojimui skirti plaukų šviesinimo milteliai, veiksmingai ir greitai nudažantys plaukus. Šie milteliai pagaminti pagal specialią formulę, kuri išlaisvina deguonį, todėl puikus rezultatas matomas jau po pirmo karto. Plaukai gali būti pašviesinti net aštuoniais plaukų atspalviais.

Naudojimas: prieš procedūrą būtinai pasirūpinkite savo ir aplinkinių sveikata bei saugumu – naudokite apsaugines pirštines ir dirbkite gerai vėdinamose patalpose. Sumaišykite MATRIX Light Master miltelius kaip nurodyta lentelėje ant pakuotės. Gauta medžiaga padenkite plaukus, nenaudojant jokių šilumos šaltinių ar metalinių instrumentų. Plaukų neuždenkite. Išlaikę ne daugiau kaip 50 minučių, plaukus gausiai ir kruopščiai išskalaukite vandeniu.


Profesionali kosmetika MATRIX suformuoja šukuoseną bei rūpinasi plaukų grožiu ir sveikata, suteikia ilgalaikį efektą ir nepriekaištingą rezultatą. Originalios patentuotos technologijos dėka, MATRIX grožio priemonės atgaivina nusilpusius plaukus, padeda apsaugoti nuo kenksmingo aplinkos poveikio, nedirgina galvos odos. 

chat Komentarai (0)