zoom_in

Schwarzkopf Professional BlondMe Hi lighting Cool Rose balinimo priemonė, 60 ml

2140302
4045787367775
11,00 €

Su mokesčiais

Tai papildoma tonuojanti medžiaga, skirta atlikti šviesinimą ir tonavimą vienu žingsniu. Ypač tinka sruogelių dažymui.

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Tai papildoma tonuojanti medžiaga, skirta atlikti šviesinimą ir tonavimą vienu žingsniu. Ypač tinka sruogelių dažymui.

Pašviesina iki 5 tonų. 

Naudojimas: naudoti su Schwarzkopf Professional BlondMe aktyvatoriumi. Norėdami švelnesnio atspalvio, maišykite tonavimo kremą su tono švelninimo priemone.

Maišykite, kol pasieksite vientisą kremo konsistenciją. Tepkite ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų.
Norėdami išgauti geriausią efektą, laikykite nurodytą laiką ir stebėkite spalvos kitimą. Po to gerai nuplaukite plaukus šampūnu. Naudokite kondicionierių.

Maišymo santykis: 1:1 (tonuojantis kremas + 12% oksidantas) 


Rekomenduojama maišyti su šiais oksidantais: BlondME Premium Developer 12%. 

Oksidantas neįeina į pakuotę, jį reikia įsigyti atskirai. 

Ingredients: aqua (water)cetearyl alcoholammonium hydroxidepropylene glycolparaffinum liquidum (mineral oil, huile minerale)ceteareth-20disodium succinatebis-diisopropanolamino-pg-propyl dimethicone/bis-isobutyl peg-14 copolymersteareth-100glyceryl stearatetetrasodium edtaarginineparfum (fragrance)prunus armeniaca (apricot) kernel oiltoluene-2.5-diamine sulfatesodium sulfitebutyloctanoltetramethyl acetyloctahydronaphthalenespolysorbate 20ascorbic acidresorcinolhydrolyzed keratingeraniolhydrolyzed silk4-amino-2-hydroxytoluene1.3-bis-(2.4-diaminophenoxy) propane hclm-aminophenol.

Saugumo rekomendacijos:

Skirta tik profesionaliam naudojimui. Gali suteikti alerginę reakciją. Saugokite, kad nepatektų į akis. Jei netyčia patektų į akis, gausiai nuskalaukite vandeniu. Nenaudokite akių blakstienų ar antakių dažymui. Užsidėkite tinkamas pristines. PLAUKŲ DAŽAI GALI SUKELTI ALERGINES REAKCIJAS, KURIOS RETAIS ATVEJAIS GAI BŪTI RIMTOS. Todėl labai svarbu imtis visų atsargumo priemonių. Gaminio negalima naudoti klientams, kuriems

  • Anksčiau pasireiškė alerginė reakcija į dažus
  • Jų galvos oda jautri ir sudirgusi. Tokiais atvejais, prieš naudojant bet kokius dažus, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

JEI DAŽYMO METU PASIREIŠKIA:

  • Bet koks dilgčiojimas ar nudegimas, ar (ir) išbėrimas: nedelsiant išskalaukite plaukus ir netęskite dažymo, kadangi gali įvykti rimtesnė alerginė odos reakcija. VĖLIAU, plaukų negalima dažyti, prieš tai nepasikonsultavus su gydytoju ir negavus mediko patarimo.
  • Sparčiai besiplečiant odos sudirgimui, pasireiškus galvos svaiguliui, trūkstant oro ir (ar) patinus akių vokams ar veidui: plaukus būtina nedelsiant išskalauti ir NEDELSIANT KREIPTIS Į MEDIKUS.

JEI PO DAŽYMO AR KELIOS DIENOS PO JO pasireiškia tokie simptomai kaip odos ar galvos odos niežėjimas, odos ar galvos odos paraudimas, akių odos patinimas, šlapiuojant ar iškilus pūslelių ant odos ar galvos odos, NEDELSIANT BŪTINA KREIPTIS Į MEDIKUS.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei ant odos yra tatuiruočių, alerginės reakcijos pavojus padidėja. Nenaudokite, jei plaukai prieš tai buvo dažyti dažais, kurių sudėtyje yra metalinių junginių. Dažų maišymui nenaudokite metalinio dubenėlo ir (ar) mentelės. Neviršykite nurodyto priemonės laikymo laiko. Pasibaigus priemonės laikymo laikui, plaukus gerai išskalaukite. Nedelsiant nuplaukite bet kokius ant odos ar ant drabužių užtiškusius priemonės lašelius. Labai prakaituojant, priemonė gali nutekėti ir ant audinių likti dėmių. Sumaišytą priemonę būtina sunaudoti nedelsiant. Nenaudokite jokių priemonės likučių ir juos nedelsiant išmeskite. Mišinio nepalikite uždarytame butelyje (butelio sienelės gali išsiplėsti / sutrūkti). Prieš išmetant priemonės pakuotę, ji turi būti visiškai tuščia. LAIKYKITĖS ŠIŲ NURODYMŲ IR ATSARGUMO PRIEMONIŲ BEI DUOKITE JAS PASKAITYTI KLIENTUI.

Talpa: 60 ml

Tinkamumo naudoti terminas: 12 mėnesių po atidarymo. 

Gamintojas: Schwarzkopf Professional, Vokietija.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės