BlondMe Bleach&Tone balinimui ir tonavimui skirta priemonė, 60 ml
zoom_in
  • BlondMe Bleach&Tone balinimui ir tonavimui skirta priemonė, 60 ml

BlondMe Bleach&Tone balinimui ir tonavimui skirta priemonė, 60 ml

18104621
4045787369632
16,00 €

Su mokesčiais

Schwarzkopf Professional Bleach and tone priemonė skirta pašviesinti plaukus. Šviesina iki 8 tonų.

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Bleach&Tone kremas sukurtas norint pašviesinti plaukus iki 8 tonų. 

Naudojimas:

Maišyti Bleach and tone su „BlondMe Bond Premium Lightener 9+ milteliais ir oksidantu Blondme.

Maišymo santykis: priklauso nuo plaukų bazės.  10-15 g „Bleach & Tone kremo + 35 g  „Premium Lightener 9+“ miltelių + 50 ml oksidanto Blondme.

Ingredients: aqua (water)cetearyl alcoholpropylene glycolparaffinum liquidum (mineral oil, huile minerale)ceteareth-20bis-diisopropanolamino-pg-propyl dimethicone/bis-isobutyl peg-14 copolymerphenoxyethanolsteareth-100tetrasodium edtacitric acidglyceryl stearateparfum (fragrance)etidronic acidammonium hydroxideprunus armeniaca (apricot) kernel oiltetrabromophenol blueacid red 92butyloctanoltetramethyl acetyloctahydronaphthalenespolysorbate 20hydrolyzed keratingeraniolhydrolyzed silk.

Saugumo rekomendacijos:

Skirta tik profesionaliam naudojimui. Gali suteikti alerginę reakciją. Saugokite, kad nepatektų į akis. Jei netyčia patektų į akis, gausiai nuskalaukite vandeniu. Nenaudokite akių blakstienų ar antakių dažymui. Užsidėkite tinkamas pristines. PLAUKŲ DAŽAI GALI SUKELTI ALERGINES REAKCIJAS, KURIOS RETAIS ATVEJAIS GAI BŪTI RIMTOS. Todėl labai svarbu imtis visų atsargumo priemonių. Gaminio negalima naudoti klientams, kuriems

  • Anksčiau pasireiškė alerginė reakcija į dažus
  • Jų galvos oda jautri ir sudirgusi. Tokiais atvejais, prieš naudojant bet kokius dažus, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

JEI DAŽYMO METU PASIREIŠKIA:

  • Bet koks dilgčiojimas ar nudegimas, ar (ir) išbėrimas: nedelsiant išskalaukite plaukus ir netęskite dažymo, kadangi gali įvykti rimtesnė alerginė odos reakcija. VĖLIAU, plaukų negalima dažyti, prieš tai nepasikonsultavus su gydytoju ir negavus mediko patarimo.
  • Sparčiai besiplečiant odos sudirgimui, pasireiškus galvos svaiguliui, trūkstant oro ir (ar) patinus akių vokams ar veidui: plaukus būtina nedelsiant išskalauti ir NEDELSIANT KREIPTIS Į MEDIKUS.

JEI PO DAŽYMO AR KELIOS DIENOS PO JO pasireiškia tokie simptomai kaip odos ar galvos odos niežėjimas, odos ar galvos odos paraudimas, akių odos patinimas, šlapiuojant ar iškilus pūslelių ant odos ar galvos odos, NEDELSIANT BŪTINA KREIPTIS Į MEDIKUS.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei ant odos yra tatuiruočių, alerginės reakcijos pavojus padidėja. Nenaudokite, jei plaukai prieš tai buvo dažyti dažais, kurių sudėtyje yra metalinių junginių. Dažų maišymui nenaudokite metalinio dubenėlo ir (ar) mentelės. Neviršykite nurodyto priemonės laikymo laiko. Pasibaigus priemonės laikymo laikui, plaukus gerai išskalaukite. Nedelsiant nuplaukite bet kokius ant odos ar ant drabužių užtiškusius priemonės lašelius. Labai prakaituojant, priemonė gali nutekėti ir ant audinių likti dėmių. Sumaišytą priemonę būtina sunaudoti nedelsiant. Nenaudokite jokių priemonės likučių ir juos nedelsiant išmeskite. Mišinio nepalikite uždarytame butelyje (butelio sienelės gali išsiplėsti / sutrūkti). Prieš išmetant priemonės pakuotę, ji turi būti visiškai tuščia. LAIKYKITĖS ŠIŲ NURODYMŲ IR ATSARGUMO PRIEMONIŲ BEI DUOKITE JAS PASKAITYTI KLIENTUI.

Talpa: 60 ml

Tinkamumo naudoti terminas: 12 mėnesių po atidarymo. 

Gamintojas: Schwarzkopf Professional, Vokietija.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės