zoom_in
  • Nauja

Wella Professional EIMI Mistify Strong greitai džiūstantis plaukų lakas, 300ml

Wella Professionals
40112
8005610640112
19,00 €

Su mokesčiais

Wella Professional EIMI Mistify Me STRONG - tai greitai džiūstantis plaukų lakas skirtas šukuosenų performavimui ir užbaigimui.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Wella Professional EIMI Mistify STRONG plaukų lakas yra universali stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė, skirta bet kokiai šukuosenai formuoti ir užbaigti.

Plaukų lakas užtikrina vidutinę fiksaciją, tačiau nesulipina plaukų ir leidžia performuoti šukuoseną kiek tik norite kartų. Kurkite nepriekaištingą stilių su šiuo plaukų laku.

Šis lakas itin puikiai tiks skubantiems žmonėms, nes ypač greitai džiūsta.

24 valandas trunkanti fiksacija. 

Plaukus lengva iššukuoti, o lakas nesunkiai išsiplauna iš plaukų.

Fiksacija 3 iš 4. 

Naudojimas: laikykite ištiestos rankos atstumu ir tolygiai purkšdami formuokite arba sutvirtinkite šukuoseną.

Ingredients: Dimethyl Ether Alcohol denat. Aqua Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer Aminomethyl Propanol Fragrance Isopropyl Alcohol VP/VA Copolymer Panthenol Hexyl cinnamal Linalool Ethylhexyl Methoxycinnamate Phenyl Trimethicone Triethyl Citrate Limonene Citronellol.

Pavojinga! Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 oC/122oF temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Talpa: 300 ml

Tinkamumo naudoti terminas: 36 mėnesiai nuo atidarymo dienos.

Gamintojas: Wella Professionals, Vokietija.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės