zoom_in
  • −20%

CHI Infra Texture plaukų lakas garbanoms, 300ml

CHI
CHI0650
633911631256
12,72 €
15,90 €

Su mokesčiais

CHI plaukų lako garbanoms Infra Texture fiksacija galima reguliuoti tarp vidutinės ir stipresnės, tai priklauso nuo to kaip jūs jį naudosite. Priemonė yra tinkama šukuosenos užbaigimui ir nuostabių garbanų sutvirtinimui.

Su CHI Infra Texture plaukų laku jūsų plaukai įgaus žvilgesio, taps pamaitinti, o šukuosena ilgai išlaikys savo formą.

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

CHI plaukų lako garbanoms Infra Texture fiksacija galima reguliuoti tarp vidutinės ir stipresnės, tai priklauso nuo to kaip jūs jį naudosite. Priemonė yra tinkama šukuosenos užbaigimui ir nuostabių garbanų sutvirtinimui.

Su CHI Infra Texture plaukų laku jūsų plaukai įgaus žvilgesio, taps pamaitinti, o šukuosena ilgai išlaikys savo formą.

CHI Infra Texture plaukų lako garbanoms sudėtyje yra pantenolio, kuris saugo plaukus nuo išsausėjimo bei žalingo aplinkos poveikio.

Aktyvieji lako ingridientai:

  • Medetkos,
  • Ramunėlės,
  • Dilgėlės,
  • Melisos,
  • Rozmarinas,
  • kiti natūralūs augaliniai ekstraktai.

CHI Infra Texture plaukų lakas garbanoms sutvirtina kiekvieną garbaną jų nesulipindamas. Lakas nenubyra ir neapsunkina plaukų.

CHI Thermal Styling Infra Texture Dual Action Hair Spray plaukų lako sudėtyje yra CHI44 keramikos (susidedančios iš 44 mineralinių komponentų) ir baltymų kompleksų, kurie susigerdami į plauko vidų jį sustiprina bei suteikia žvilgesio.

Tinka visų tipų plaukams.

Atsargumo įspėjimai:

Slėginis indas. Lengvai užsiliepsnojantis aerozolis. Saugoti, kad lako nepatektų į akis. Nesuslėgti. Saugoti nuo saulės spindulių ir nenaudoti esant aukštesnei nei 50 °C temperatūrai. Nenaudoti arti atviros ugnies ir karščio šaltinių. Nerūkyti. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti laikantis nurodymų. Nelaikyti ant dažytų ir lakuotų paviršių.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės