CHI Volume Booster šaknų pakelėjas, 237ml
zoom_in

CHI Volume Booster šaknų pakelėjas, 237ml

CHI
CHI5108
633911630624
15,50 €

Su mokesčiais

CHI Thermal Styling Volume Booster šaknų pakėlėjas - tai lengvos tekstūros purškiama plaukų formavimo priemonė, kuri suteiks jūsų plaukams didelę apimtį. Naudojant priemonę jūsų plaukai labiau žvilgės ir bus pakelti nuo pat šaknų. Sudėtyje yra pantenolio ir šilko proteinų, kurie stiprina plaukus ir lengvina jų priežiūrą. Plaukai tampa lengvai valdomi, bet neapsunkinti.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

CHI Thermal Styling Volume Booster šaknų pakėlėjas - tai lengvos tekstūros purškiama plaukų formavimo priemonė, kuri suteiks jūsų plaukams didelę apimtį. Naudojant priemonę jūsų plaukai labiau žvilgės ir bus pakelti nuo pat šaknų. Sudėtyje yra pantenolio ir šilko proteinų, kurie stiprina plaukus ir lengvina jų priežiūrą. Plaukai tampa lengvai valdomi, bet neapsunkinti.

CHI Thermal Styling – tai linija, kurią sudaro šukuosenos formavimo, modeliavimo ir užbaigimo priemonės, apsaugančios nuo žalingo poveikio plaukams. Šios linijos priemonės leidžia sukurti įvairiausius plaukų stilius.

CHI Thermal Styling Volume Booster šaknų pakėlėjo sudėtyje yra CHI44 keramikos technologijos (kompleksas susideda iš 44 mineralinių komponentų) ir baltymų kompleksų, kurie susigeria į plauko vidų, stiprina plaukus bei suteikia jiems spindesio.

Naudojimas. Užpurkškite CHI Thermal Styling Volume Booster šaknų pakėlėjo ant išplautų ir nusausintų plaukų. Džiovinkite džiovintuvu. Šukuosena galite permodeliuoti vėl pašildžius plaukus plaukų džiovintuvu.

CHI – tai plaukų priežiūros prekių gamintojas, siūlantis aukščiausios kokybės gaminius. Produktai suskirstyti į tris grupes – plaukų priežiūros priemonės, elektriniai prietaisai ir plaukų dažymo priemonės. Plaukų priežiūros priemonės padės pasirūpinti bet kokiais plaukais – sveikais ir pažeistais.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės