CHI Thermal Styling 44 Iron Guard stipri apsauga nuo karščio, 237ml
zoom_in
  • −20%

CHI Thermal Styling 44 Iron Guard stipri apsauga nuo karščio, 237ml

CHI
CHI5008
633911630617
12,40 €
15,50 €

Su mokesčiais

CHI Thermal Styling 44 Iron Guard stipri apsauga nuo karščio - tai priemonė skirta apsaugoti jūsų plaukus nuo karščio formuojant šukuosenas džiovintuvu ar žnyplėmis. CHI Thermal Styling 44 Iron Guard apsauga nuo karščio ne tik apsaugo, bet ir palengvina šukuosenos formavimo procesus. Plaukai tampa švelnesni, minkštesni ir spindintys.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

CHI Thermal Styling 44 Iron Guard stipri apsauga nuo karščio - tai priemonė skirta apsaugoti jūsų plaukus nuo karščio formuojant šukuosenas džiovintuvu ar žnyplėmis. CHI Thermal Styling 44 Iron Guard apsauga nuo karščio ne tik apsaugo, bet ir palengvina šukuosenos formavimo procesus. Plaukai tampa švelnesni, minkštesni ir spindintys.

CHI Thermal Styling – tai linija, kurią sudaro šukuosenos formavimo, modeliavimo ir užbaigimo priemonės, apsaugančios nuo žalingo poveikio plaukams. Šios linijos priemonės leidžia sukurti įvairiausius plaukų stilius.

CHI Thermal Styling 44 Iron Guard apsaugos nuo karščio sudėtyje yra CHI44 keramikos technologijos (kompleksas susideda iš 44 mineralinių komponentų) ir baltymų kompleksų, kurie susigeria į plauko vidų, stiprina plaukus bei suteikia jiems spindesio.

Naudojimas. CHI Thermal Styling 44 Iron Guard apsaugą nuo karščio purkškite ant drėgnų arba sausų plaukų prieš šukuosenos formavimą.

CHI – tai plaukų priežiūros prekių gamintojas, siūlantis aukščiausios kokybės gaminius. Produktai suskirstyti į tris grupes – plaukų priežiūros priemonės, elektriniai prietaisai ir plaukų dažymo priemonės. Plaukų priežiūros priemonės padės pasirūpinti bet kokiais plaukais – sveikais ir pažeistais.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės