Kerastase Bain Chroma Riche balintų plaukų šampūnas, 250ml
zoom_in
  • Kerastase Bain Chroma Riche balintų plaukų šampūnas, 250ml

Kerastase Bain Chromatique Riche Fine balintų plaukų šampūnas, 250ml

Kerastase
2268700
3474636494767
26,00 €

Su mokesčiais

Kerastase Bain Chromatique - tai šviesą atspindintis ir plaukus minkštinantis plaukų šampūnas, skirtas normaliems dažytiems, šviesintiems, pažeistiems ar jautriems plaukams. 

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Naudojant Kerastase Bain Chromatique šampūną Jūsų plaukai įgaus nuostabų spindesį.

Šis šampūnas yra sukurtas naudojant Aqua-Ionic sistemą, kurios dėka plauko struktūra yra praturtinama mikro prizmėmis ir šviesą atspindinčiomis dalelėmis.

Kerastase Chromatique šampūnas suteiks Jūsų plaukų spalvai taps gyvybingumo ir gilumo, plaukai gaus reikalingą drėkinimą ir apsaugą.   

Naudojimas: įtrinkite Kerastase Bain Chroma Riche šampūno į drėgnus plaukus ir švelniai juos masažuokite. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite.

Kerastase – novatoriškas, unikalios formulės plaukų priežiūros priemones nuo 1964 metų siūlanti kompanija. Kurdami produktus, Kerastase meistrai pasitelkia pažangiausias plaukų kosmetikos kūrimo technologijas bei formules. Kompanija siūlo produktus, kurie ne tik saugo ir puoselėja natūralų plaukų grožį, bet kartu suteikia jiems nepakartojamą malonumą. Kerastase – pasirinkimas, trokštantiems naujovių, išskirtinumo bei elegancijos.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės