Sebastian Volupt šampūnas plaukų apimčiai, 250ml
zoom_in

Sebastian Volupt šampūnas plaukų apimčiai, 250ml

81211838
4015600089436
22,00 €

Su mokesčiais

Sebastian Volupt plaukų šampūnas apimčiai  – tai profesionali plaukų priežiūros priemonė, skirta suteikti ypatingai didelę apimtį plaukams. Šampūnas praturtina plaukus švelnumu, žvilgesiu ir purumu, neapsunkina ir išsaugo sodrią spalvą. Šis šampūnas pagamintas su bambukų ekstraktu, kuris turtingas aminorūgštimis ir mikroelementais, padedančiais išsaugoti reikiamą kolageno kiekį.

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Sebastian Volupt plaukų šampūnas apimčiai  – tai profesionali plaukų priežiūros priemonė, skirta suteikti ypatingai didelę apimtį plaukams. Šampūnas praturtina plaukus švelnumu, žvilgesiu ir purumu, neapsunkina ir išsaugo sodrią spalvą. Šis šampūnas pagamintas su bambukų ekstraktu, kuris turtingas aminorūgštimis ir mikroelementais, padedančiais išsaugoti reikiamą kolageno kiekį. 

Naudojimas:  Masažuokite drėgnus plaukus tol, kol šampūnas suputos. Kruopščiai išskalaukite plaukus. Jei reikia, procedūrą pakartokite. 

Profesionalios plaukų priežiūros ir kosmetikos pavadinimas „Sebastian“ tapo savo srities lyderiu dėl savo vizijos, novatoriškumo ir kūrybingumo.chat Komentarai (0)

Susijusios prekės