Keune Care Line Sun Shield šampūnas, 300ml
zoom_in
  • Keune Care Line Sun Shield šampūnas, 300ml

Keune Care Line Sun Shield šampūnas, 300ml

KEUNE
21331
8719281103448
16,00 €

Su mokesčiais

Keune Care Line Sun Shield šampūnas tai kasdieniam naudojimui skirta plaukų priežiūros priemonė. Šampūnas praturtintas kviečių baltymais, provitaminu B5 ir nuo chloro saugančia medžiaga, kurie pašalina apsaugos nuo saulės produktų likučius ir chlorą bei drėkina plaukus ir kūną.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Keune Care Line Sun Shield šampūnas tai kasdieniam naudojimui skirta plaukų priežiūros priemonė. Šampūnas praturtintas kviečių baltymais, provitaminu B5 ir nuo chloro saugančia medžiaga, kurie pašalina apsaugos nuo saulės produktų likučius ir chlorą bei drėkina plaukus ir kūną. Keune Care Line Sun Shield šampūnas itin tinka po deginimosi saulėje, maudynių jūroje ar chloruotame vandenyje, nes jis pašalina specifinį chlorkalkių kvapą bei yra tinkamas kūnui plauti. 

Naudojimas: įtrinkite šampūnu plaukus ir galvos odą ir švelniai įmasažuokite delnais. Gerai nuskalaukite drungnu vandeniu. Jei reikia, išplaukite dar kartą. Nusausinkite rankšluosčiu.

KEUNE profesionali kosmetika – tai kokybė, elegancija, kūrybiškumas. Keune plaukų priežiūros priemones galima rasti daugiau nei 70-ies šalių grožio salonų vitrinose, o po beveik šimtmetį trukusių ieškojimų, patirties, atradimų ir šilto bendravimo KEUNE Jums gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir puikų bei ilgai išliekantį rezultatą.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės