Joico Defy Damage PRO-1 priemonė, 358 ml
zoom_in
  • Joico Defy Damage PRO-1 priemonė, 358 ml

Joico Defy Damage PRO-1 priemonė, 358 ml

Joico
067240
074469509206
55,90 €

Su mokesčiais

JOICO Defy Damage Pro Series linijos produktai pasižymi apsaugančiu ir plaukus puoselėjančiu poveikiu. 

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

JOICO Defy Damage Pro Series linijos produktai pasižymi apsaugančiu ir plaukus puoselėjančiu poveikiu. 

Defy Damage Pro Series atstato ir stiprina plaukų ryšius (angl. bond ). tuo pačiu metu, Jūs PAGERINSITE plaukų dažymo ir šviesinimo rezultatus, nes Pro Series produktai optimizuoja plauko Ph ir mažina plauko porėtumą.

Šviesinimo ir dažymo rezultatai tampa pastebimai geresni ir tolygesni. cheminių procedūrų metu jungtys tarp lipidų ir cisteino (amino rūgštis) yra suardomos, plauko kutikulė pažeidžiama, plaukai praranda drėgmę ir elastingumą.

Naudojant Defy Damage apsauginę priemonę PRO-1 atstatomi plauko paviršiaus (kutikulės) lipidai, plaukai tampa blizgantys, o drėgmė užrakinama viduje. Jokio papildomo skaičiavimo ir matavimo.

Naudojimas: tiesiog užpurkškite Pro-series 1 Bond-Protecting Color Optimizer Spray ant plaukų prieš dažymą ar šviesinimą. DĖMESIO: produkto užnešimas yra labai svarbus žingsnis. Gerai sukračius, purkšti 2 cm storio sekcijomis per visą sruogos ilgį. Ne toliau nei 8-15cm atstumu. Purkšti žemyn einančiais judesiais, trumpais papurškimais. Rezultatas pastebimas vos po 1 panaudojimo.

Joico profesionali kosmetika pristato plaukų priežiūros produktus, kurie pagaminti naudojant pažangiausias technologijas. Joico, siekdami išlaikyti savo puikią reputaciją, naudoja aukščiausios kokybės ingredientus, tam, kad plaukai gautų efektyvią priežiūrą ir atrodytų nepriekaištingai. 

GamintojaS: Joico, Amerika. 

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės