Schwarzkopf Professional BlondMe stiprinamoji kaukė su keratinu, 200ml
zoom_in

Schwarzkopf Professional BlondMe kaukė, 200ml

2144615
4045787369939
21,00 €

Su mokesčiais

Schwarzkopf Professional BlondMe stiprinamoji kaukė su keratinu yra visų tipų šviesintų plaukų savininkams sukurta plaukų priežiūros priemonė, skirta profesionaliam naudojimui. Kaukė intensyviai maitina ir drėkina plaukus, stiprina jų skaidulas, atkurdama plaukus iš vidaus ir pripildydama juos keratinu. 

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Schwarzkopf Professional BlondMe stiprinamoji kaukė su keratinu yra visų tipų šviesintų plaukų savininkams sukurta plaukų priežiūros priemonė, skirta profesionaliam naudojimui. Kaukė intensyviai maitina ir drėkina plaukus, stiprina jų skaidulas, atkurdama plaukus iš vidaus ir pripildydama juos keratinu. Naudojant Schwarzkopf Professional BlondMe atkuriamąją kaukę su keratinu, plaukai tampa šilko švelnumo, įgauna sveikos išvaizdos ir nuostabaus žvilgesio.


Naudojimas: 2 kartus per savaitę tepkite kaukę and drėgnų, ką tik išplaukų plaukų ir palikite 5-10 min. Gerai išskalaukite. 


Schwarzkopf Professional - viena didžiausių kosmetikos bendrovių pasaulyje, gaminanti užtikrintos kokybės plaukų priežiūros bei šukuosenos formavimo priemones, plaukų dažus, kosmetiką bei kūno priežiūros priemones.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės