Kerastase Discipline Curl Ideal garbanotų plaukų kaukė, 200ml
zoom_in

Kerastase Discipline Curl Ideal garbanotų plaukų kaukė, 200ml

Kerastase
E1936900
3474636400232
45,00 €

Su mokesčiais

Kérastase Masque Curl Idéal garbanotų plaukų kaukė yra pripildyta pro keratino ir hidrolizuoto  elastino komplekso. Šis derinys paryškina garbanų judėjimą ir formą, bei sustiprina garbanų išlinkimo taškus, jos tampa nepaprastai minkštos, elastingos ir tobulos formos. Tinka visų tipų garbanotiems ir banguotiems plaukams.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Kérastase Masque Curl Idéal garbanotų plaukų kaukė yra pripildyta Pro-Keratino ir hidrolizuoto Elastino komplekso. Šis derinys paryškina garbanų judėjimą ir formą, bei sustiprina garbanų išlinkimo taškus, jos tampa nepaprastai minkštos, elastingos ir tobulos formos. Tinka visų tipų garbanotiems ir banguotiems plaukams.

Naudojimas. 1–2 lazdynų riešutų dydžio Kérastase Discipline Masque Curl Idéal plaukų kaukės kiekiu ištepti išplautus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Įmasažuoti į plaukus ir palikti 5 minutes. Kruopščiai nuskalauti. Jei priemonės pateko į akis, nedelsiant jas gerai praplauti vandeniu.

Kerastase – novatoriškas, unikalios formulės plaukų priežiūros priemones nuo 1964 metų siūlanti kompanija. Kurdami produktus, Kerastase meistrai pasitelkia pažangiausias plaukų kosmetikos kūrimo technologijas bei formules. Kompanija siūlo produktus, kurie ne tik saugo ir puoselėja natūralų plaukų grožį, bet kartu suteikia jiems nepakartojamą malonumą. Kerastase – pasirinkimas, trokštantiems naujovių, išskirtinumo bei elegancijos.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės