zoom_in

CHI Rose Hip Oil atkuriamoji kaukė su erškėtrožių aliejumi, 237ml

CHI
CHIRHIT6
633911772768
22,90 €

Su mokesčiais

CHI Rose Hip Oil atkuriamoji kaukė tai priemonė skirta dažytiems plaukams. Kaukė įsiskverbia giliai į vidinius plaukų sluoksnius ir atkuria pažeistą jų struktūrą. Priemonė gražina plaukams sveiką išvaizdą, juos drėkina, stiprina, maitina vitaminu C ir antioksidantais.

block Išparduota

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

CHI Rose Hip Oil atkuriamoji kaukė tai priemonė skirta dažytiems plaukams. Kaukė įsiskverbia giliai į vidinius plaukų sluoksnius ir atkuria pažeistą jų struktūrą. Priemonė gražina plaukams sveiką išvaizdą, juos drėkina, stiprina, maitina vitaminu C ir antioksidantais. Plaukai mažiau lūžinėja, tampa paklusnesni.

Pagrindinis CHI Rose Hip Oil atkuriamoji kaukės ingridientas yra erškėtuogių aliejus, kuris ryškiomis pasižymi drėkinančiomis savybėmis, jo sudėtis gausi pagrindinių riebalų rūgščių – oleino, linolo ir linoleno, kurios padeda išvengti ankstyvo plaukų senėjimo ir išlaiko sveiką jų būklę. 

Naudojimas: Kaukę tolygiai paskirstykite nuo plaukų vidurio iki galiukų ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 3-5 min.(norint intensyvesnio poveikio - 5-8 min) ir nuskalaukite.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės