Sebastian Color Ignite Multi plaukų kondicionierius, 200ml
zoom_in

Sebastian Color Ignite Multi plaukų kondicionierius, 200ml

81254175
4015600139056
25,70 €

Su mokesčiais

Sebastian Color Ignite Multi - tai plaukų kondicionierius skirtas keliomis spalvomis dažytiems ir šviesintiems plaukams. Sebastian Color Ignite Multi produktas specialiai sukurtas prailginti spalvos ir atspalvių gyvavimo laikotarpį, neleidžia plaukams prarasti spindesio ir sveiko blizgesio.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Sebastian Color Ignite Multi - tai plaukų kondicionierius skirtas keliomis spalvomis dažytiems ir šviesintiems plaukams. Sebastian Color Ignite Multi produktas specialiai sukurtas prailginti spalvos ir atspalvių gyvavimo laikotarpį, neleidžia plaukams prarasti spindesio ir sveiko blizgesio.

Naudojimas: Stipriai suplakite Sebastian Color Ignite Multi kondicionieriaus buteliuką. Išspauskite teniso dydžio kamuoliuko kiekį ir įtrinkite į išplautus ir rankšluosčiu nusausintus plaukus. Kondicionierių paskirstykite pradėdami nuo plaukų galiukų ir baigdami šaknimis. Palikite priemonę veikti 2-3 minutes ir nuskalaukite.

Profesionalios plaukų priežiūros ir kosmetikos pavadinimas „Sebastian“ tapo savo srities lyderiu dėl savo vizijos, novatoriškumo ir kūrybingumo.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės