Kerastase Ciment Anti-Usure plaukų priemonė, 200ml
zoom_in
  • −20%
  • Kerastase Ciment Anti-Usure plaukų priemonė, 200ml

Kerastase Ciment Anti-Usure plaukų priemonė, 200ml

Kerastase
E1927100
3474636397884
27,20 €
34,00 €

Su mokesčiais

Kerastase Ciment Anti-Usure yra pirmoji dvigubo poveikio nualintų plaukų atkūrimo priemonė, padengianti plaukų paviršių Topseal apsauga. Ši priemonė atstato iš vidaus atstato plaukų stiprumą ir suteikia jiems didesnės apimties. Plaukai tampa gyvybingi, labai švelnūs ir žvilgantys.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Kerastase Ciment Anti-Usure yra pirmoji dvigubo poveikio nualintų plaukų atkūrimo priemonė, padengianti plaukų paviršių Topseal apsauga. Ši priemonė atstato iš vidaus atstato plaukų stiprumą ir suteikia jiems didesnės apimties. Plaukai tampa gyvybingi, labai švelnūs ir žvilgantys.

Kerastase Ciment Anti-Usure dvigubo veikimo technologija: Vita-Ciment akimirksniu atgaivina vidinę plauko pluošto sandarą, o Vita Topseal imituodama plauko kutikulės natūralų sluoksnį sustiprina plaukus juos sutvirtinama. Plaukai tampa tvirti ir gražūs.

Naudojimas: nedidelį kiekį Kerastase Ciment Anti-Usure priemonės išspauskite į delną ir paskirstykite po visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Palikite 2-3 minutėms. Švelniai pamasažuokite ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. 

Kerastase – novatoriškas, unikalios formulės plaukų priežiūros priemones nuo 1964 metų siūlanti kompanija. Kurdami produktus, Kerastase meistrai pasitelkia pažangiausias plaukų kosmetikos kūrimo technologijas bei formules. Kompanija siūlo produktus, kurie ne tik saugo ir puoselėja natūralų plaukų grožį, bet kartu suteikia jiems nepakartojamą malonumą. Kerastase – pasirinkimas, trokštantiems naujovių, išskirtinumo bei elegancijos.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės