zoom_in

Waterclouds Black Brush Minipaddle plaukų šepetys Nr. 20

Waterclouds
0300
7350020922053
16,00 €

Su mokesčiais

Waterclouds Black Brush Minipaddle plaukų šepetys Nr. 20 yra tobulas keramikos ir joninės dangos junginys. Keramikinė šepečio danga leidžia išlaikyti plaukų džiovintuvo šilumą, todėl yra paspartinimas plaukų džiovinimas. Joninė šepečio danga suteikia plaukams natūralaus spindesio bei gyvybės. Waterclouds Black Brush Minipaddle plaukų šepetys Nr. 20 yra su gumine rankena.

Likutis parduotuvėje


Mažas kiekis Vilniaus Trakų g.
Nėra Vilniaus Perkūnkiemio g.
Mažas kiekis Vilniaus Ozo g.
Mažas kiekis Kauno parduotuvė
Mažas kiekis Vilniaus CUP
Yra Vilniaus Žygio g.
Mažas kiekis Klaipėdos parduotuvė

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Waterclouds Black Brush Minipaddle plaukų šepetys Nr. 20 yra tobulas keramikos ir joninės dangos junginys. Keramikinė šepečio danga leidžia išlaikyti plaukų džiovintuvo šilumą, todėl yra paspartinimas plaukų džiovinimas. Joninė šepečio danga suteikia plaukams natūralaus spindesio bei gyvybės. Waterclouds Black Brush Minipaddle plaukų šepetys Nr. 20 yra su gumine rankena, todėl jį patogu laikyti rankoje, o susukti šereliai padeda iššukuoti plaukus. Idealiai tinka džiovinant plaukus plaukų džiovintuvu.  

Naudokite Waterclouds Black Brush NO.20 besiveliantiems plaukams iššukuoti jų neįelektrinant. Puikiai tinka tiesioms ir glotnioms šukuosenoms daryti, taip pat rišant plaukus į uodegas.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės