Rima Berdnikovienė: apie plaukų priežiūrą ir šukuosenas
Grožis

Rima Berdnikovienė: apie plaukų priežiūrą ir šukuosenas

Plaukai – tai mūsų karūna ir moteriškumo simbolis. Todėl jais rūpintis reikia kasdien. Ar esi patenkinta savo plaukų būkle? Ar žinai, kaip pasidaryti ilgai išsilaikančią vakarinę šukuoseną, kaip tinkamai pakelti plaukus nuo šaknų? Šukuosenų meistrė Rima Berdnikovienė dalijasi keliais patarimais, kurie paneigs mitus apie plaukų priežiūrą ir atskleis kelias šukuosenų pynimo gudrybes.

Kokios dažniausios moterų daromos plaukų priežiūros klaidos?

Pirma didžiausia klaida, kurią daro moterys, tai plaukų tiesinimas kiekvieną dieną. Šiais laikais labai didelis plaukų formavimo priemonų pasirinkimas. Su jomis galima ištiesinti ar išryškinti natūralias garbanas vien tik džiovintuvo pagalba, tai mažiau kenksmingas plaukų tiesinimo būdas.

Antra kaida ta, jog moterys pamiršta, kad naudojant plaukų formavimo priemones, kaip makiažą veidui, reikia nuplauti, kad jos nekentų plaukams.

Dar viena dažniausia pasitaikanti klaida.Neteisingas šampūno pasirinkimas ir balzamo naudojimas prie šaknų. Balzamą ir kondicionierių reikia užtepti 10 cm nuo šaknų. Šios priemonės nėra skirtos galvos odos priežiūrai.

Kaip padaryti, kad šukuosena laikytųsi ilgiau?

Kad šukuosena laikytųsi ilgiau reikia naudoti kokybiškas fiksavimo priemones, prižiūrėti ją, nuolat supurkšti laku, jeigu matote, kad išsileidžia.

Kaip pakelti plaukus nuo šaknų?

Yra keli būdai:

- "volume" šampūnų naudojimas, kurie atveria kutikules ir plaukai atrodo puresni

- gofravimas prie šaknų

- sausų šampūnų ir pudrų naudojimas

Kaip plaukus paruošti prieš šukuosenas?

Priklausomai nuo to, kokia šukuosena atliekama, priklauso pasiruošimas. Pavyzdžiui, garbanoms geriau išsiplauti galvą du kartus be balzamo iš vakaro. Nenaudoti apsunkinančių priemonių ir šampūnų su keratinu, plaukų aliejaus.

Kokius dažniausiai girdite mitus?

Geriausia garbanoti plaukus su tiesintuvu, nekirpti, kad ataugtų plaukai.

Būtiniausios priemonės, kurias turi turėti kiekviena moteris?

Plaukai, kaip ir oda reikalauja priežiuros: valymo, drėkinimo, maitinimo. Būtent atitinkamas priemones reikėtų turėti. Taip pat gerą šepetį ir kokybišką džiovintuvą.

Jūsų nuomone, kokios šukuosenos jaunina?

Jaunina šukuosenos, kurios parinktos pagal žmogų, įvertinant veido formą, charakterį, amžių. Visada jaunina natūralumas: laisvai krentančios sruogos, pynimai.