Prekių atsiėmimo punktas Vilniuje
Grožis

Prekių atsiėmimo punktas Vilniuje

INFORMUOJAME, kad klientų patogumui sudarėme galimybę internetu ir telefonu pateiktus užsakymus atsiimti prekių atsiėmimo punkte Žygio g. 90, Vilniuje.


Pateikti užsakymus atsiėmimui punkte galima I-V 10:00 - 13:00 telefonu: +370 670 02606 arba užsakymą atlikti ir apmokėti internetu www.inhair.lt bet kuriuo paros metu.


Įsigaliojus Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimui dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje nuspręsta fizinę InHair parduotuvę, kuri įsikūrusi adresu Žygio g. 90, performuoti į prekių atsiėmimo punktą, kuriame galima atsiimti internetu arba telefonu pateiktus užsakymus.  


Atsiėmimo punktas dirba I-V nuo 10:00 iki 13:00 val.


Rūpindamiesi klientų saugumu ir norėdami sudaryti palankias sąlygas įsigytoms prekėms atsiimti, kruopščiai dezinfekuojame patalpas ir laikomės žėmiau nurodytų taisyklių:

  • Atsiėmimo punkte nurodytomis valandomis nebus prekiaujama, iš jos bus galima pasiimti užsakymą. Todėl negalimos jokios grynųjų pinigų operacijos.
  • Atsiimant užsakymą patalpoje gali būti tik užsakymą atlikęs asmuo.
  • Klientui prekės atidėtos tam specialiai paruoštoje vietoje. Todėl nereikalingas kontaktas su darbuotoju.
  • Klientai vietoje gali dezinfekuoti rankas specialiu dezinfekciniu skysčiu.
  • Po kiekvieno kliento apsilankymo parduotuvėje dezinfekuojamos durų rankenos, atsiskaitymo aparatas (jeigu mokama kortele) ir prekių atsiėmimo vieta.

Visas prekes taip pat galite užsakyti www.inhair.lt ir pasirinkti pristatymą į namus ar Omniva paštomatus. Telefonu priimami tik atsiėmimo užsakymai.

Susijusios prekės

Susijusios prekės

Žymos 3614 3616 3618