Kodėl verta atlikti galvos odos ir plaukų būklės tyrimą diagnostine kamera?
Grožis

Kodėl verta atlikti galvos odos ir plaukų būklės tyrimą diagnostine kamera?

Galvos odos ir plaukų būklės tyrimas atliekamas inHair parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Būtina išankstinė registracija telefonu arba el. paštu:

Vilniuje:

KARANTINO METU NEATLIEKAMAS Žygio g. 90 +370 670 02606 arba vilnius@inhair.lt

KARANTINO METU NEATLIEKAMAS Ozo g. 18 (PPC Ozas): +370 674 64171 arba ozas@inhair.lt

ATLIEKAMAS Trakų g. 7, Vilnius +370 (606) 17 286 arba inhairtraku@gmail.com

Kaune:

 ATLIEKAMAS Savanorių pr. 139 +370 683 79339 arba kaunas@inhair.lt

KARANTINO METU NEATLIEKAMAS  Islandijos pl. 32 (PPC Mega) +370 6108 50 28 arba mega@inhair.lt 

Klaipėdoje:

KARANTINO METU NEATLIEKAMAS  Naujojo sodo g. 1 +370 684 77378 arba 

klaipedainhair@gmail.com

Tyrimo kaina: 5 Eur.

Kodėl verta atlikti galvos odos ir plaukų būklės tyrimą diagnostine kamera?

Diagnostine kamera išsamiai ištyrinėjama lyg per mikroskopą priartinta galvos oda: kompiuterio ekrane puikiai matyti plauko storis, kiek iš vieno svogūnėlio išauga plaukų, ar užsikimšę folikulai ir t. t. Tai išties puiki proga nuodugniai išsitirti galvos odos ir plaukų būklę. Be to, mūsų profesionalūs specialistai aptars jūsų tyrimo rezultatus ir pasiūlys tinkamiausią Jūsų problemos sprendimo būdą.

Vis dar abejojate, ar verta? Atsakykite į paprastus klausimus, kurie padės apsispręsti:

✔ Ar skundžiatės per dideliu plaukų slinkimu? Kiekvieną dieną žmogus netenka nuo 60 iki 100 plaukų per dieną – tai normalu. Tačiau kada dėl plaukų slinkimo derėtų sunerimti? Ogi atlikite paprastą testą ir sužinosite, ar iš tiesų verta pradėti skambinti pavojaus varpais. Taigi, praėjus dienai nuo galvos trinkimo, suspauskite tarp trijų pirštų apie 60 plaukų ir švelniai timptelėkite. Jei jūsų rankoje liko šeši ar net mažiau plaukų – viskas gerai, jei daugiau – dėl plaukų slinkimo verta susirūpinti ar net kreiptis į gydytoją trichologą.

✔ Ar Jūsų plaukai yra ploni ir reti? Naudojate įvairias apimties suteikiančias, tankinamąsias priemones, tačiau plaukai vis tiek ploni, prigludę? Tada Jums reikėtų susimąstyti apie galvos skalpo diagnostiką.

✔ Galbūt Jūsų galvos oda yra itin jautri, išsausėjusi, pleiskanota? Bandėte įvairias profesionalias ar tradicines priemones, konsultavotės su specialistais, bet niekas taip ir nepadėjo? Galime patikinti, kad ne visi profesionalai žino ir gali atlikti galvos skalpo diagnostiką, todėl dažnai pasiūlo išorinį (t.y., skirtą plaukams) problemos sprendimo būdą, bet nekalba apie tai, kokios vidinės priežastys šią problemą galėjo sukelti.

✔ Galbūt Jūsų problema kiek kitokia - plaukų šaknys, atvirkščiai, labai greitai susiriebaluoja? Galvos odos tyrimas gali atskleisti, kad Jums laikas pasidaryti galvos pilingą.

Jeigu Jus kamuoja bent viena iš išvardintų problemų, būtinai pagalvokite apie galvos odos diagnostiką. Net jeigu problemos ir nėra tokios rimtos, tačiau Jūs nebegalite susitvarkyti su savo plaukais, taip pat siūlome pamėginti šį tyrimą - ne tik supaprastinsite plaukų priežiūrą, bet ir džiaugsitės nuostabiai gražiais plaukais!

Susijusios prekės

Susijusios prekės