Ampulės - greičiausia pagalba, kai reikia atstatyti pažeistus plaukus
Grožis

Ampulės - greičiausia pagalba, kai reikia atstatyti pažeistus plaukus

Šio straipsnio tikslas - supažindinti su priemonėmis, kurios padėtų atstatyti pažeistus plaukus. Pirmiausia, norėtume Jus supažindinti su teorine medžiaga apie plauko sandarą. Kai geriau suprasite, iš ko sudarytas plaukus, bus lengviau pasirinkti sau tinkančias plaukų priežiūros priemones bei suvokti, kodėl vieni plaukų priežiūros produktai yra veiksmingi, o kiti - ne.

Plauko sandara

Plaukas yra sudarytas iš 97 proc. baltymo keratino. Baltymo smulkesnė struktūra yra amino rūgštys, sujungtos jungtimis. Pažeista jungtis keičia savo struktūrą ir suskyla į mažesnius junginius. Vientisumas pažeidžiamas. 

Jungčių rūšys:

 • Hidrogeno jungtys. Atsako už plauko stiprumą. Lengvai pažeidžiamos karščiu ar kietu vandeniu.

 • Druskų jungtys.

 • Disulfidinės jungtys. Stiprios. Pažeidžiamos tik cheminiais faktoriais – pavyzdžiui, cheminiu sušukavimu. 

Plaukas turi 3 sluoksnius: 

Priklausomai nuo to, kuris Jūsų plaukų sluoksnis pažeistas, reikia rinktis priemones, kurios į jį gali patekti. Atlikite šią paprastą anketą, kurią Jums paruošė inHair kolektyvas ir sužinokite, kuris Jūsų plaukų sluoksnis pažeistas bei kaip galėtumėte atstatyti plaukams padarytą žalą. Jeigu teiginys apie plaukus Jums tinka, - pasižymėkite jį varnele, pliusuku ar kaip tik Jums patogiau. Įvertinę visus teiginius, sudėkite balus bei pasitikrinkite gautus rezultatus. 

Jūsų plauko anketa:

Dabar sudėkite gautus balus ir pasitikrinkite rezultatus:

Rekomendacijų išpildymas namų sąlygomis. Ampulės – greičiausia pagalba.

Ampulės – tai profesionalus nuplaunamas koncentratas, 100 kartų stipresnis nei profesionali plaukų kaukė. Siekiant priemonės nepadauginti, viename ampulės įpakavime yra vienkartinė naudojimo dozė. Populiariausios medžiagos įeinančios į ampules:

 • Keramidas, keratinas;

 • Amino rugštys;

 • Šilko proteinai;

Taip pat yra ampulių, skirtų būtent slenkančių plaukų priežiūrai. Tokios ampulės stiprina plauko svogūnėlį ir stimuliuoja galvos odą. Šios ampulės įtrinamos ne į plaukus, bet į galvos odą ir naudojamos tam tikrą laikotarpį. 

 KAIP tai veikia plauką?

 • Stipriausios ampulės patenka į plauko vidinę šerdį ir veikia vidinę plauko struktūrą.

 • Vidutinio stiprumo ampulės patenka 50 proc. į plauko šerdį, 50 proc. veikia išorinį plauko sluoksnį.

 • Silpniausios ampulės veikia tik išorinį sluoksnį ir apsaugo nuo neigiamo išorinių veiksnių poveikio.

 KAIP naudoti namuose?

 • Išplaukite plaukus šampūnu, nusausinkite. Plaukai gali būti drėgni, bet ne varvantys.

 • Nuimkite ampulės dangtelį. Visą jos turinį paskirstykite per visą plauko ilgį 2 cm nuo šaknų. Į šaknis netrinti! Laikyti apie 15 minučių, geriausia su maišeliu ant galvos. Karštis sustiprina priemonės patekimą į plauką.

 • Lengvai nuskalaukite tekančiu vandeniu. Šiek tiek priemonės gali likti ant plaukų, ji veiks iki kito plovimo ir gydys plauką. 

 • Įdomu! Ampules galite maišyti tarpusavyje, pavyzdžiui, jeigu norite sudrėkinti plaukus ir tuo pačiu juos atstatyti, galite tarpusavyje maišyti drėkinančią ir atstatančią ampules. Tiesiog kiekį paskirstykite per puse.

VISĄ AMPULIŲ ASORTIMENTĄ RASITE: https://www.inhair.lt/126-koncentratai-ampules-

Atlikote anketą, tačiau vis dar turite klausimų? Atvykite į mūsų fizinę parduotuvę, kur mes ne tik atsakysime į visus rūpimus klausimus, patarsime, bet ir sudarysime gydymo planą Jūsų plaukams! Tyrimo kaina: 5 eur. 

Vilniuje: Žygio g. 90, vilnius@inhair.lt, +370 670 02696

Ozo g. 18 (PPC Ozas) ozas@inhair.lt, +370 674 64171

Kaune: Savanorių pr. 139, kaunas@inhair.lt, +370 683 79339

Klaipėdoje: Naujojo sodo g. 1, klaipeda@inhair.lt, +370 684 77378

Susijusios prekės

Susijusios prekės