Kodėl verta atlikti galvos odos ir plaukų būklės tyrimą diagnostine kamera?

Galvos odos ir plaukų būklės tyrimas atliekamas inHair parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Būtina išankstinė registracija telefonu arba el. paštu:

Vilniuje:

Žygio g. 90 +37067002606 arba vilnius@inhair.lt

 Ozo g. 18 (PPC Ozas): +37067464171 arba ozas@inhair.lt

Trakų g. 7, Vilnius +37060617286 arba inhairtraku@gmail.com

Vilnius Outlet, Vilnius reg. tel.: +37062243580

Kaune:

 Savanorių pr. 139 +37068379339 arba kaunas@inhair.lt

  Islandijos pl. 32 (PPC Mega) +37061085028 arba mega@inhair.lt 

Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PPC Akropolis) +37064825335 arba akropolis@inhair.lt

Klaipėdoje:

Naujojo sodo g. 1 +37068477378

Tyrimo kaina: 5 Eur.

ĮSPĖJAME! Tai nėra medicininė procedūra.  Ši procedūra padeda lengviau parinkti priemones, nes efektyviau įvertinama galvos odos ir plaukų būklė.

Kodėl verta atlikti galvos odos ir plaukų būklės tyrimą diagnostine kamera?

Diagnostine kamera išsamiai ištyrinėjama lyg per mikroskopą priartinta galvos oda: kompiuterio ekrane puikiai matyti plauko storis, kiek iš vieno svogūnėlio išauga plaukų, ar užsikimšę folikulai ir t. t. Tai išties puiki proga iš labai arti pamatyti savo galvos odos ir plaukų būklę. Po tyrimo mūsų darbuotojos rekomenduos tinkamiausius produktus ir pateiks lapą su tyrimo informacija. Taip pat paaiškins, kaip tinkamai plauti ir prižiūrėti galvos odą ir plaukus. 

Vis dar abejojate, ar verta? Atsakykite į paprastus klausimus, kurie padės apsispręsti:

✔ Ar skundžiatės per dideliu plaukų slinkimu? Kiekvieną dieną žmogus netenka nuo 60 iki 100 plaukų per dieną – tai normalu. Tačiau kada dėl plaukų slinkimo derėtų sunerimti? Ogi atlikite paprastą testą ir sužinosite, ar iš tiesų verta pradėti skambinti pavojaus varpais. Taigi, praėjus dienai nuo galvos trinkimo, suspauskite tarp trijų pirštų apie 60 plaukų ir švelniai timptelėkite. Jei jūsų rankoje liko šeši ar net mažiau plaukų – viskas gerai, jei daugiau – dėl plaukų slinkimo verta susirūpinti ar net kreiptis į gydytoją trichologą.

✔ Ar Jūsų plaukai yra ploni ir reti? Naudojate įvairias apimties suteikiančias, tankinamąsias priemones, tačiau plaukai vis tiek ploni, prigludę? Tada Jums reikėtų susimąstyti apie galvos skalpo diagnostiką.

✔ Galbūt Jūsų galvos oda yra itin jautri, išsausėjusi, pleiskanota? Bandėte įvairias profesionalias ar tradicines priemones, konsultavotės su specialistais, bet niekas taip ir nepadėjo? Galime patikinti, kad ne visi profesionalai žino ir gali atlikti galvos skalpo diagnostiką, todėl dažnai pasiūlo išorinį (t.y., skirtą plaukams) problemos sprendimo būdą, bet nekalba apie tai, kokios vidinės priežastys šią problemą galėjo sukelti.

✔ Galbūt Jūsų problema kiek kitokia - plaukų šaknys, atvirkščiai, labai greitai susiriebaluoja? Galvos odos tyrimas gali atskleisti, kad Jums laikas pasidaryti galvos pilingą.

Jeigu Jus kamuoja bent viena iš išvardintų problemų, būtinai pagalvokite apie galvos odos diagnostiką. Net jeigu problemos ir nėra tokios rimtos, tačiau Jūs nebegalite susitvarkyti su savo plaukais, taip pat siūlome pamėginti šį tyrimą - ne tik supaprastinsite plaukų priežiūrą, bet ir džiaugsitės nuostabiai gražiais plaukais!