Privatumo politika

Privatumo politika

Informacijos apie www.inhair.lt interneto svetainės naudotojus apsauga mums yra labai svarbi, todėl labai stengiamės, kad Jūs galėtumėte jaustis saugūs, kai pateikiate savo duomenis, norėdami naudotis mūsų el.parduotuve. Šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime paaiškiname taisykles ir Jūsų asmens duomenų tvarkymo procesą.

Įmonės duomeys:

UAB INSIDĖ, Žygio g. 90, Vilnius.

Duomenų tvarkymo tikslas

  • UAB INSIDĖ tvarko svetainės naudotojų asmens duomenis, siekdama tinkamai vykdyti sutartis, sudarytas elektroninės parduotuvės interneto svetainėje  www.inhair.lt (toliau – svetainė). Tai reiškia, kad tokie duomenys reikalingi:

- registruojantis svetainėje;

- sudarant sutartį;

- atliekant atsiskaitymus;

- pristatant naudotojo užsakytas prekes;

- naudotojui naudojantis tomis vartotojo teisėmis, kurios jam gali būti suteiktos (pvz., teise nutraukti sutartį, teise gauti teisės aktais nustatytą garantiją).

  • Jei sutikote gauti informaciją apie naujas prekes ir specialius pasiūlymus (naujienlaiškius), UAB INSIDĖ tvarko Jūsų duomenis, norėdama atsiųsti Jums bendrovės parengtą komercinę informaciją, pavyzdžiui, informaciją apie specialius pasiūlymus ar nuolaidas.

UAB INSIDĖ tvarko toliau nurodytus asmens duomenis:

  • Registruojantis ir perkant svetainėje:

- vardas ir pavardė;

- el. pašto adresas;

- telefono numeris;

- adresas;

  • Registracija profesionalui 

- vardas, pavardė;

- el.pašto adresas; 

- kirpėjo veiklos dokumento nr / įmonės nr;

- pažymėjimo kopija; 

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 2016/679 nuostatomis.

Jūs savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis duodate visiškai savanoriškai, tačiau nedavę sutikimo negalėsite prisiregistruoti svetainėje ir joje pirkti. 

Jūs turite toliau nurodytas su mūsų atliekamu Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusias teises:

  1. Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada atšaukti savo sutikimą. Jūs galite atšaukti savo sutikimą dėl konkrečiu tikslu tvarkomų duomenų, pvz., galite atšaukti sutikimą gauti komercinę informaciją arba galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu. Jei atšauksite savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu, svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta ir mes nebetvarkysime Jūsų duomenų. Atšauktas sutikimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;
  2. Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada prašyti, kad mes ištrintume Jūsų duomenis. Prašymas ištrinti duomenis nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Duomenų ištrynimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;
  3. Jūs galite bet kada pareikšti prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiek visa apimtimi, tiek konkrečiu tikslu. Toks prieštaravimo pareiškimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Prieštaravimo pareiškimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;
  4. Jūs galite prašyti, kad mes ribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymo trukmę arba apimtį, o mes vykdysime Jūsų pageidavimą. Toks prašymas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;
  5. Jūs galite bet kada prašyti patikslinti ar ištaisyti Jūsų asmens duomenis. Tai Jūs galite padaryti ir patys prisijungę svetainėje ir naudodami svetainės kortelę „MANO DUOMENYS“;

Dėl duomenų keitimo, atnaujinimo ar sutarties nutraukimo reikia kreiptis el.pašto adresu: ofisas@inhair.lt

Pavedimas tvarkyti asmens duomenis

UAB INSIDĖ gali pavesti tvarkyti asmens duomenis UAB INSIDĖ verslo partneriams, jei tai būtina sandoriams įvykdyti, pavyzdžiui, paruošti Jūsų užsakytas prekes ir jas išsiųsti arba perduoti UAB INSIDĖ parengtą komercinę informaciją (pastarasis atvejis susijęs su tais naudotojais, kurie sutiko gauti komercinę informaciją registracijos metu).

Naudotojų asmens duomenys jokiais būdais nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus perdavimą šiame Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime nurodytais tikslais, o tai visų pirma reiškia, kad jais nebus dalijamasi su kitais subjektais tam, kad trečiosios šalys galėtų platinti reklaminę medžiagą.

Svetainės naudotojų asmens duomenys už Europos Sąjungos ribų neperduodami.

Asmens duomenų saugojimo laikas

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol panaikinama svetainėje esanti naudotojo paskyra arba po 1 metų kai paskyra nėra naudojama. Naudotojo paskyra gali būti panaikinta Jums prašant, atšaukus sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, pareiškus prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, arba paprašius, kad duomenys būtų ištrinti.

Komercinė informacija. Naujienlaiškis

Jūs galite prenumeruoti mūsų naujienlaiškius nurodę savo eL. pašto adresą ir sutikę, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi komercinės ir reklaminės informacijos gavimo tikslais. Mes siunčiame naujienlaiškius, norėdami informuoti Jus apie naujausius pasiūlymus (pvz., specialius pasiūlymus ar nuolaidas). Jūs galite bet kada atsisakyti gauti naujienlaiškius paspausdę naujienlaiškyje esančią nuorodą arba nusiuntę el. laišką adresu ofisas@inhair.lt

Apmokėjimo saugumas: visi mūsų siūlomi apmokėjimo būdai yra saugūs:

  • Atsiskaitydami per Paysera sistemą apmokėjimą darysite iš saugios asmeninės Paysera sąskaitos arba būsite nukreipti į savo banką. 

Internetinė parduotuvė ir prekių pristatymas

Kai įsigijate prekes www.inhair.lt mes surenkame ir tvarkome Jūsų pirkimo duomenis (vardas, pavardė, elektroninis paštas, telefono numeris, gyvenvietė, gatvė, namo/buto numeris, pašto kodas), kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą ir pristatyti prekes. Jums nepateikus šių duomenų, mes negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo ir pristatyti prekių.

Slapukai (cookies): 

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose jūs lankotės. 

Kodėl svetainėse naudojami slapukai?

- jie padeda paprasčiau atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją;

- padeda tobulinti svetainę ir padaryti ją patogesne jums.

InHair.lt slapukai reikalingi siekiant

- Užtikrinti nuoseklų tinklapio veikimą

- Puslapio lankymo statistikos rinkimui

- Aktualios informacijos ir pasiūlymų pateikimui.

Jūsų kompiuteryje išsaugotus slapukus mes pasiekiame kaskart, kai apsilankote mūsų tinklalapyje arba atidarote iš mūsų gautą elektroninį laišką. Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite savo naršyklės gamintojo patiekiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis inhair.lt tinklalapio galimybėmis.

Slapukų pašalinimas

Numatytosios naršyklės arba kita programinė įranga, įdiegta prie interneto prijungtame naudotojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje, leidžia įrenginiuose išsaugoti tam tikrų tipų slapukus. Klientas savo naršyklės privatumo nuostatose išjungti arba pašalinti slapukus, kuriuos gauna. Slapukų išjungimas ar pašalinimas skiriasi priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate. 

„Internet Explorer“ naršyklėje slapukus galima keisti tokia tvarka: Įrankiai -> Interneto parinktys -> Privatumas;

„Mozilla Firefox“: Nuostatos-> Privatumas ir saugumas;

„Google Chrome“: Nuostatos -> Privatumas ir saugumas -> Slapukai ir kiti svetainės duomenys.

Informaciją apie slapukų valdymą mobiliajame telefone ar kitame mobiliajame įrenginyje galima rasti konkretaus telefono ar mobiliojo įrenginio naudotojo žinyne ar instrukcijoje.

Naudojami slapukai 

SAPISID .google.lt
__Secure-1PSID .google.lt
__Secure-3PAPISID .google.com
SSID .google.com
__Secure-3PSID .google.com
__Secure-1PAPISID .google.com
__Secure-1PAPISID .google.lt
APISID .google.lt
HSID .google.com
__Secure-3PSID .google.lt
__Secure-1PSID .google.com
SID .google.com
SAPISID .google.com
IDE .doubleclick.net
NID .google.com
OTZ www.google.com
1P_JAR .google.com
AEC .google.com
SEARCH_SAMESITE .google.com
__Secure-ENID .google.com
fr .facebook.com
DSID .doubleclick.net
xs .facebook.com
c_user .facebook.com
PrestaShop-14d5c00b8efa7314b5079548c96c72a2 .www.inhair.lt
_fbp .inhair.lt
locale .facebook.com
datr .facebook.com
wd .facebook.com
presence .facebook.com
sb .facebook.com
PrestaShop-fe8f1ad0be7206b376e32917c8e81cfd .www.inhair.lt
DV www.google.com
_gcl_au .inhair.lt
PHPSESSID www.inhair.lt

Duomenų saugumo užtikrinimas pirkimo metu: Mūsų svetainėje www.inhair.lt yra naudojamas SSL (angl. SecureSocketLayer) saugaus ryšio sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp naršyklės vartotojo ir mūsų tinklapio serverio, yra šifruojama, tokiu būdu persiunčiamų duomenų saugumas yra tokio pat aukšto lygio, kaip ir naudojantis banko paslaugomis.