Apie mus

InHair.ltkai norisi profesionalaus grožio puoselėjimo.

Tai ne tik internetinė parduotuvė – tai stiliaus, kokybės ir unikalios išvaizdos garantas.  

InHair.lt siūlo aukštą kokybę bei platų plaukų priežiūros priemonių asortimentą. Taip pat tai, kas geriausia tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Čia nėra standartinio prekių kiekio, kurį įprastai privalote įsigyti norėdami pasinaudoti ypatingomis kainomis - galite pirkti ir vieną priemonę. InHair.lt siūlo pasaulinio lygio plaukų priežiūros priemonių asortimentą ir naujoves. Šiandien galite patys jas išbandyti. Mūsų parduotuvėje rasite daugybę pasaulyje pripažintų prekinių ženklų, tokių kaip: L'oreal Professionnel, Matrix, Schwarzkopf Professional, Olaplex, K18, Davines, Dyson ir kitų gamintojų prekių. Asortimentas nuolat pildomas ir atnaujinamas.

Mes nuolat siekiame profesionaliausio aptarnavimo - visi klientai ir tai, kad jie būtų visiškai patenkinti savo išvaizda – mums svarbiausia.

Džiaugiamės klientais, kurie yra itin reiklūs profesionalai, mūsų komanda yra visada pasiruošusi atsakyti į Jums iškilusius klausimus el. paštu info@inhair.lt ar telefonu +370 670 02606.

Tegul gražios išvaizdos puoselėjimas Jums tampa malonia kasdienybe.

Su InHair.lt tai itin paprasta!

Visada laukiame jūsų atsiliepimų ir pastebėjimų, kurie mums padės pagerinti Jūsų apsipirkimą mūsų parduotuvėje.

Įmonės rekvizitai:

Norintieji prekes pamatyti ir apžiūrėti gyvai, visada laukiami mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kur Jūsų lauks profesionalios konsultacijos, grožio vakarai ir tik Jums skirti pasiūlymai ir nuolaidos.

  cup foto.jpg 

Nuoširdžiai dirbantys jūsų patogumui,

inhair150.png