Keune Care Line Satin Oil šampūnas, 300ml
zoom_in
  • Keune Care Line Satin Oil šampūnas, 300ml

Keune Care Line Satin Oil šampūnas, 300ml

KEUNE
21310
8719281103424
16,00 €

Su mokesčiais

Keune Care Line Satin Oil švelnus šampūnas idealiai tinka sausiems ar silpniems plaukams, mat giliai įsiskverbia į skirtingus plauko sluoksnius. Šampūnas stiprina plaukus ir suteikia jiems, neįtikėtino švelnumo, minkštumo, spindesio, neriebalinant ir neapsunkinant. 

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Keune Care Line Satin Oil švelnus šampūnas idealiai tinka sausiems ar silpniems plaukams, mat giliai įsiskverbia į skirtingus plauko sluoksnius. Šampūnas stiprina plaukus ir suteikia jiems, neįtikėtino švelnumo, minkštumo, spindesio, neriebalinant ir neapsunkinant. Unikali dviguba technologija maitina kiekvieną plaukų sruogelę nuo šaknų iki galiukų.

Satin oil linija, praturtinta prabangiais marakujos, baobabo ir gardenijos aliejais, laikoma grožio fenomenu, kuris nepaprastai pagerina plaukų kokybę. Atstatoma pažeisto plauko struktūra, reguliuojamas drėgmės balansas, plaukai tampa neįtikėtinai švelnūs ir žvilgantys.

Rezultatas: nuo šaknų iki galiukų pamaitinti, blizgantys ir gyvybingu plaukai.

Naudojimas: Ištrinkite plaukus ir švelniai įmasažuokite šampūną. Gerai nuskalaukite drungnu vandeniu. Jei reikia, išplaukite dar kartą.

KEUNE profesionali kosmetika – tai kokybė, elegancija, kūrybiškumas. Keune plaukų priežiūros priemones galima rasti daugiau nei 70-ies šalių grožio salonų vitrinose, o po beveik šimtmetį trukusių ieškojimų, patirties, atradimų ir šilto bendravimo KEUNE Jums gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir puikų bei ilgai išliekantį rezultatą.

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės