Kerastase Couture Styling Laque Couture purškiamasis, fiksuojamasis lakas, 500ml
zoom_in
  • Kerastase Couture Styling Laque Couture purškiamasis, fiksuojamasis lakas, 500ml

Kerastase Couture Styling Laque Couture purškiamasis, fiksuojamasis lakas, 300ml

Kerastase
E0777100_1
3474630542709
31,00 €

Su mokesčiais

Kerastase Couture Styling Laque Couture fiksuojamasis plaukų lakas su ypač smulkaus purškimo sistema suteikia plaukams ilgalaikį fiksavimą ir jų nestandina. Lakas 24 valandas saugo nuo plaukų šiaušimosi ir neigiamo drėgmės poveikio. Jūsų šukuosena bus gyvybinga bei žvilganti.

Kiekis

Nemokamas pristatymas nuo 29 Eur

Pristatymas per 3 darbo dienas

Pagalba užsakant internetu: +370 609 85671

Kerastase Couture Styling Laque Couture fiksuojamasis plaukų lakas su ypač smulkaus purškimo sistema suteikia plaukams ilgalaikį fiksavimą ir jų nestandina.

Lakas 24 valandas saugo nuo plaukų šiaušimosi ir neigiamo drėgmės poveikio.

Jūsų šukuosena bus gyvybinga bei žvilganti.

Spiritinė fiksuojamoji priemonė: su fiksuojamaisiais polimerais ir sudėtinėmis medžiagomis, kurios suteikia paviršiaus apsauga, nepalieka matomų likučių.

Naudojimas: purkškite Kerastase Couture Styling Laque Couture fiksuojamajį plaukų laką ant plaukų maždaug 20 cm atstumu. Purkškite sausus plaukus arba prieš juos džiovindami pageidaujamai šukuosenai sukurti.

Talpa: 300 ml

Tinkamumo naudoti terminas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo dienos. 

Atsargumo įspėjimai:

Slėginis indas. Lengvai užsiliepsnojantis aerozolis. Saugoti, kad lako nepatektų į akis. Nesuslėgti. Saugoti nuo saulės spindulių ir nenaudoti esant aukštesnei nei 50 °C temperatūrai. Nenaudoti arti atviros ugnies ir karščio šaltinių. Nerūkyti. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti laikantis nurodymų. Nelaikyti ant dažytų ir lakuotų paviršių.

Gamintojas: Kerastase, Prancūzija. 

chat Komentarai (0)

Susijusios prekės