Kuo skiriasi greito poveikio kaukės nuo įprastų?

Atsakymas paprastas – abi kaukių rūšys atlieka savo darbą, svarbu pasirinkti priemonę, kuri tiks jūsų plaukui ir tenkins poreikius, su kuria išgausite norimą efektą.

Renkantis tarp greito poveikio ir įprastų kaukių, svarbu tinkamai pasirinkti priemonę t.y įvertinti plaukų būklę, aptarti norimą efektą.

Greito poveikio kaukės dažniausiai yra mažiau koncentruotos ir veikia plauko paviršiuje, sukuria iš išorės matomą, greitą efektą.

Klasikinės kaukės dažniausiai yra labiau koncentruotos, jų sudėtyje naudojama daugiau aliejų, ekstraktų, kurie dėl kaukės pH įsiskverbia giliau į plaukus, taip juos prisotina iš vidaus.

Jeigu jūsų plaukai stipriai pažeisti, porėti ir labai sausi – geriau rinktis stipresnes kaukes, kurias laikyti reikia 10-15 minučių. Naudokite jas kartą per savaitę.

Jeigu plaukams trūksta spindesio, paklusnumo, norite plaukams suteikti lygumo – tuomet galite rinktis greito poveikio kaukes, kurios iš karto atkurs plauko grožį ir vėliau lengvai išsiplaus iš plauko. Jas galima naudoti ir 2 kartus per savaitę.

PRIMENAME! Plaukų kondicionierius naudojamas po kiekvieno plovimo.

Kategorija: Grožis