Olaplex šampūnų gausa - kuo jie skiriasi, ką pasirinkti?

OLAPLEX No.4 Bond Maintenance Shampoo - atkuria, stiprina ir maitina visų tipų plaukus. No.4 saugo pažeistus plaukus, skilinėjančius galiukus ir mažina vėlimąsi, iš naujo sujungdamas nutrūkusias disulfidines jungtis. Dėl šio šampūno plaukai tampa lengviau valdomi, įgauna žvilgesio ir yra atkuriami, todėl su kiekvienu naudojimu tampa sveikesni.

Rekomenduojame naudoti kas antrą ar trečią plovimą.

Nº.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo - skirtas mūsų blondinėms, jis atkuria, drėkina ir nuima gelsvus atspalvius. Šis itin koncentruotas violetinis šampūnas valo ir tonizuoja, o jo formulė be sulfatų sukuria gausias putas, kurios neutralizuoja geltonus atspalvius ir suteikia žvilgesio visiems šviesiems ir žiliems plaukams po vieno naudojimo.

Moksliškai įrodyta, kad plaukai tampa 3 kartus šviesesni, palyginti su geriausiais violetiniais šampūnais, ir gali būti naudojamas 2 kartus per savaitę arba taip dažnai, kaip reikia, kad neutralizuotų nepageidaujamą spalvos geltonumą.

Rekomendacija:

Geriausiam rezultatui pasiekti, rekomenduojame No.4P tonuojantį šampūną maišyti kartu su No3 atkuriamąja priemone, taip atliksite dvigubą naudą plaukams – atstatysite ir neutralizuosite geltonus atspalvius.

Nº.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo - dėl susikaupusių nuosėdų plaukai tampa matiniai, išblukę, sausi ir sunkiai valdomi. No.4C - tai valomasis šampūnas, kuris pašalina plaukams kenkiančius nešvarumus, tokius kaip chloras, produktų sankaupos, riebalų perteklius, kieto vandens mineralai, sunkieji metalai ir teršalai.

Dauguma valomųjų šampūnų palieka plaukus šiurkščius, bet No.4C, nežaloja plaukuose esančių baltymų ir plauko struktūros, atkuria žvilgesį, plaukai tampa švelnūs, spalva gyvybinga, o galvos oda - giliai išvalyta. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, naudokite kartą per savaitę.

 

Kategorija: Grožis