KODĖL SVARBI OLAPLEX RUTINA NAMUOSE PO ATSTATOMŲJŲ OLAPLEX PROCEDŪRŲ SALONE?

559 peržiūros

OLAPLEX salono procedūros - tai intensyviausios plaukų disulfidines jungtis stiprinančios procedūros. Kai jas atlieka profesionalas grožio salone, koncentruotos formulės padeda giliau įsiskverbti į plauką, o tai reiškia, kad plaukai intensyviau atkuriami. Kad išlaikytumėte salone pasiektą rezultatą, labai svarbu turėti OLAPLEX rutiną namuose. Nenaudojant OLAPLEX priemonių namuose, saloninės procedūros padės jūsų plaukams trumpesnį laiko tarpą.

 

Rutina, kaip palaikyti plaukus sveikus ir namuose:

 

Nuolatinis drėkinimo režimas padės atkurti ir atstatyti nutrukusias disulfidines jungtis su OLAPLEX Nº.0 ir Nº.3. Šios dvi priemonės yra įkvėptos salono "OLAPLEX Stand Alone Treatment" ir yra sukurtos naudoti namuose. Naudojant Nº.0 ir Nº.3 kartu, sukuriamas intensyviausias plaukų atstatymas, kokį tik galite turėti namuose. No.0 kartus sustiprina No.3 Hair Perfector poveikį.

 

Po šių priemonių seka OLAPLEX No.8 Bond Intense Moisture kaukė, kuri kiekvieną kartą atkuria ir intensyviai drėkina plaukus. Tepkite No.8 ant drėgnų plaukų, tada iššukuokite, taip tolygiai paskirstysite priemonę. Po dešimties minučių išskalaukite, tada formuokite plaukus kaip įprasta.

 

Turite suprasti, kad tik laikantis pastovios rutinos ir naudojant šias priemones bent kartą per savaitę, išlaikysite sveikus ir žvilgančius plaukus net ir praėjus ilgam laikui po salone atliktos procedūros.

Kategorija: Grožis